GSM Tuna Yeni Nesil Teknoloji Ürünleri
Zengin çeşit Şaşırtıcı Fiyatlar
Yeni nesil telefoncunuz ..
Mağazamız 7 senedir bu sektörün içinde olup her zaman en yenilikler ve şaşırtıcı fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mağazamız 2.el ve Sıfır cep telefonu,tablet,bilgisayar,akıllı saat,oyun konsolu vb. gibi alışveriş kategorisinde bulunan ürünleri alıp satmaktadır.
Çok az kullanılmış veya kullanmadan satılmış kusursuz temizlikte hiç bir şekilde sorun yaşamayacağınız ve herhangi en ufak sorunda muhattap olacağınız alışveriş yapmaktan çok daha keyif alacağınız bir yer arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

Sıfır ve 2.el yeni model cep telefonlarını her zaman en yüksek fiyatlar dan adresinizden hiç bir şekilde yorulmadan gelip elden nakit olarak almaktayız bu yenilik sayesinde siz değerli müşterilerimiz hiç bir şekilde yorulmadan bulunduğunuz konumdan dakikalar içerisinde cihazınızı nakit olarak satabilirsiniz.
Aynı şekilde bizden almak istediğiniz ürünü telefon numaramızdan ulaşıp adrese teslimat şeklinde almak istediğinizi söyleyip satın alabilirsiniz.
Şehir dışından alım yapmak isteyen değerli müşterilerimiz için mağazamız ücreti eft veya havale yaparak aynı gün içerisinde ücretsiz,sigortalı ve ertesi gün eline ulaşacak sekilde kargo verim hizmeti sağlamaktadır.
Keyifli ve Güvenli Alışverişler…
05438403383